• Чому варто надати перевагу трояндовій воді Chandi?

Трояндова вода Chandi - це 100% натуральний тонік для обличчя, що відмінно тонізує, зволожує та пом'якшує шкіру обличчя. Це продукт найвищої якості, що отримується методом парової дистиляції. Саме цей метод є рецептом отримання справжньої трояндової води. Варто зазначити, що сьогодні на ринку косметики пропунується багато трояндової води, яка є звичайною водою із додаванням трояндового ароматизатору.  

 • Крем для обличчя «Апельсин і Лемонграс» хороший, швидко вбирається, пахне приємно. Для моєї комбінованої шкіри підходить. Хоча упаковка досить дешева и не викликає довіри, але продукт досить якісний. Буду купувати ще. Анна (Комсомольск)

 Компанія Chandi з першого дня свого створення обрала стратегію «З турботою про природу». Тому ми використовуємо матеріали, що є результатом вторинної переробки сировини (картон та крафт). Також для нас дуже важливим є якість та склад косметичної продукції – цьому приділяється максимальна увага. А от ціна на косметику Chandi лишається помірною завдяки доступній ціні упаковки. Також важливим аспектом є те, що наш клієнт купує лише якісний продукт, та не сплачує за рекламні та іміджеві кампанії. Адже найкращою рекламою для нас є позитивні відгуки покупців.

 • Чому на упаковці вашої продукції написано: виробник Індія, а штрих-код український?

Штрих-код – це універсальний спосіб нанесення інформації для зчитування спеціальними машинами. Тут виробник вказує основні дані про товар.

Chandi є українською компанією та є платником податків в Україні, відповідно й штрих-коди реєструємо як українські, за системою EAN-13 (GS1).

Виробництво косметичної продукції для ТМ Chandi здійснюється на умовах контрактного виробництва під замовлення. Тестуючи продукцію та прислухаючись до думки наших клієнтів, ми обираємо найкращі заводи-виробники по всьому світу. Наразі найбільший відсоток натуральної косметики ТМ Chandi виготовляється в Індії.

 • У складі масажних олій Chandi "Троянда", "Сандал" і "Жасмин та могра" збентежив компонент "синтетичний жир рослинного походження". Що це і чи натуральний він?

В оригіналі синтетичний жир рослинного походження, звучить як "fractionate coconut oil".

Дослівно перекладається як фракціонована кокосова олія - природний первинний складний ефір, похідний від жирного спирту кокосової олії. В косметології володіє властивостями, подібними до властивостей синтетичного силікону. А саме: дозволяє розгладити та додати блиску волоссю та не накопичується у його структурі, зволожує шкіру, не закупорює пори та дозволяє їй дихати. Але на відміну від силікону, фракціонована кокосова олія - екологічний та абсолютно безпечний компонент, тому він широко використовується у різноманітних косметичних засобах.

Властивості та використання:

- має сильну зволожуючу та живильну дію;

- ефективний при сухості та лущенні шкіри;

- покращує стан шкіри і волосся;

- полегшує розчісування;

- гіпоалергенний, не має протипоказань;

- безпечний для догляду за дитячою шкірою та шкірою новонароджених;

- підходить для догляду за старіючою, чутливою, сухою, нормальною, жирною та подразненою шкірою;

- підходить для догляду за шкірою навколо очей і рекомендується для зняття макіяжу;

- активно використовується в оліях для масажу;

- можна наносити до та після засмаги.

Отже, воно не є повноцінною цільною кокосовою олією, а тільки його частиною — полегшеною версією для покращення властивостей косметичних засобів та не має протипоказань у застосуванні.

У відсотковому співвідношенні, на основу можна використовувати від 3 до 20% фракціонованої кокосової олії. Масажні олії ТМ Chandi містять її лише 15%, що відповідає нормі.

 • Яка різниця між "100% натуральною" серією та серією "Органік"?

Серія "100% натуральна" або її ще називають "Лікувальна аюрведична" серія, створена для лікування волосся та для людей страждаючих на алергічні реакції, вагітних жінок. Фактично є єдиним оптимальним рішенням для фарбування волосся для цих груп користувачів.

За рахунок повної відсутності закріплювачів кольору збільшується час фарбування до 3 год.

Оптимальне фарбування сивини не більше 10-15%

Серія "Органік" подарує яскравий насичений колір Вашому волоссю, за рахунок складу натуральних складових:  хни, індигофери, амли та за рахунок закріплювача кольору зменшить час фарбування та сприяє кращому зафарбовуванню сивини. Фарба стійка, меньше вимивається, рівномірно зафарбовує сиве волосся та попереджає випадіння волосся.

 • Наскільки безпечна фарба Чанді?

Фарба для волосся Чанді є максимально безпечною для здоров'я, мінімальна кількість хімічних домішок, необхідних для зафарбовування сивини в серії Органік при розмішуванні з водою до консистенції крем-фарби, додатково зменшує їх концентрацію в декілька разів. В результаті хімічна складова є незрівнянно малою зі звичайними хімічними фарбами.

Фарба для волосся Чанді виготовлена за унікальною рецептурою з урахуванням попереднього досвіду на одному з найкращих заводів в Індії, який був вибраний шляхом тестового випробування серед 10 різних виробників аналогічної продукції. Випробування проводилося експертами косметичної галузі та контрольною групою наших клієнтів, які погодилися прийняти участь у відборі якісної фарби на основі хни.

 • Форма випуску фарби для волосся Чанді порошок чи крем фарба?

Фарба Чанді випускається в порошковому вигляді (порошок дуже дрібного помелу) із додаванням гарячої води градусів 60-70 градусів фарба набуває консистенції крем-фарби.

 • На скільки вистачає однієї упаковки фарби та який розхід фарби на одне фарбування?

Якщо довжина волосся до плечей середньої густоти, фарби вистачить приблизно на 4 фарбування. На одне фарбування потрібно приблизно 2-4 столові ложки фарби та 100-150 млгарячої води.

 • Скільки часу займає фарбування?

Якщо Ви обрали "100% нутуральну" серію : час фарбування від 1 год до 3 год (чим довше фарбування, тим більш насичений колір)
Серія органік: від 20 хв до 1 год  (чим довше фарбування, тим більш насичений колір)

 • Як добре фарба Чанді зафарбовує сивину?

Лікувальна серія (100% натуральна) зафарбовує волосся в натуральний природний відтінок, її рекомендовано використовувати якщо сивини не більше 15 - 20%.
Серія Органік добре зафарбовує сивину та якщо волосся жорстке, сиві волосини можуть незначно відрізнятися від іншого волосся.

 • Як вимивається фарба Чанді ?

Лікувальна серія вимивається на відсотків 15-20% в продовж місяця, якщо мити волосся кожні два дні. Також, фарба має можливість накопичувати колір, тобто при кожному наступному фарбуванні колір стає більш насичений
Серія органік вимивається на 10-15% відсотків в продовж місяця, якщо мити волосся кожні два дні.

 • Користування фарбою Чанді на фарбоване волосся звичайною фарбою?

Користуватися фарбою Чанді можна через 3 тижні після минулого фарбування, також якщо хочеться перейти знов на звичайну фарбу, потрібно зачекати такий самий термін.
Також, рекомендується не змінювати колір кардинально, обирати близькі відтінки до вашого кольору волосся на даний момент.