Трав'яна маска для волосся на основі індійської хни (видалений кольоровий пігмент), що містить в своєму складі виключно екстракти цілющих рослин.

Завдяки багатому складу рослинного походження та відсутності хімічних складових, маска природно оздоровлює шкіру голови та волосся, насичуючи їх вітамінами, мінералами та мікроелементами. Регулярне використання маски сприяє лікуванню та профілактиці появлення лупи, значно зменшить випадіння, ламкість волосся та зупинить виникнення посічених кінчиків.

Після використання маски волосся отримує здоровий блиск та об'єм, стає м'яким на дотик.

Спосіб використання: змішати необхідну кількість маски з теплою водою до утворення однорідної консистенції, залишити суміш на 30 хвилин, після чого нанести на корені волосся. Змити маску через 20-30 хв. теплою водою. Використовувати 1-2 рази на тиждень.

Важливо: як будь-яку косметичну продукцію, рекомендуємо перед використанням зробити тест на відсутність алергії до природних складових продукту. Не змінює колір волосся, проте на освітленому волоссі необхідно робити пробу на пасмі волосся.

Cклад: Індійська хна вищого ґатунку (без кольорового пігменту), амла, шикакаї, брахмі, ветірвер, ратанжот, бахеда, катха, брингарадж, капур качрі, пажитник (метхі)