Порошок німу

Нім (Azadirachta indica) або маргоза - вічнозелене дерево; в Індії відоме як “божественне дерево” і “сільська аптека”. В медицині використовують квіти, листя, плоди, насіння та коріння німу. Нім широко використовується у косметології. Він поєднує у собі якості алое вера та чайного дерава - відомого природного зволожувача та відомого природного антисептика.

Порошок німу - універсальний засіб для догляду за шкірою та волоссям. Він зволожує та відбілює шкіру. Нім відмінно піклується про жирну та нормальну шкіру, очищуючи забиті пори та видаляючи надлишковий жир, лікує вугрі та інші запалення, зволожує суху шкіру, насичує її вітамінами. Порошок німу - високоефективний засіб для лікування волосся. Він усуває сухість, свербіж, допомагає впоратись з різноманітними шкірними захворюваннями, лупою. Нім відновлює тонке та сухе волосся, повертає волоссю здоровий вигляд та блиск.

Спосіб застосування: розвести необхідну кількість порошку теплою водою, перемішати до утворення однорідної маси. Нанести на шкіру або волосся, через 10-20 хвилин змити теплою водою.

Склад: 100% порошок німу (Azadirachta indica)

Вага: 100г.

Далее