амла

Амла (індійський агрус) - омолоджуюча аюрведична рослина, відома як Officinalis Emblica.

Плоди амли дуже корисні, є джерелом вітаміну С, в них також багато білків, вуглеводів, заліза, клітковини, фосфору та інших поживних речовин.

Амла - потужний антиоксидант, має антибактеріальні та проамла в косметицітизапальні властивості, допомагає при багатьох захворюваннях, зміцнює кістки, зуби і нігті. Амла входить до складу багатьох косметичних засобів і широко використовується жінками для зміцнення волосся.

З цією метою амла застосовується як зовнішньо, так і внутрішньо. Це можуть бути свіжі фрукти, пасти, олії, порошки, екстракти, соки. Олія і екстракти амли відомі індійські складові шампунів, бальзамів, масок, масел та фарб для волосся.

Амла живить волосся і шкіру голови, зміцнює цибулини, покращує кровообіг, регенерує клітинний обмін, сприяє усуненню лупи і захищає від інфекцій. Робить волосся сильним, блискучим і шовковистим, підсилює природний колір волосся.

Ефективний засіб, що попереджає посивіння і випадіння волосся. Використовується для лікування пошкодженого та профілактики здорового волосся, рекомендується для усіх типів волосся.