Ми завжди раді взаємовигідній співпраці. При цьому дотримуємось прозорих механізмів, ведемо діяльність в правовому полі на підставі необхідних нормативних документів, сертифікатів та ліцензій.

Компанія Chandi офіційно імпортує, сертифікує та сплачує всі необхідні мита та податки, пропонуючи нашим клієнтам якісний та перевірений товар. Ми співпрацюємо лише з перевіреними виробниками з усього світу, в репутації та якості товарів яких не маємо сумнівів.

Компанія Chandi вже більше ніж 4 роки пропонує споживачам на території України якісну і доступну натуральну косметику. Ми раді запропонувати Вам та Вашим клієнтам високоякісний товар, який імпортується на територію України під торгівельною маркою Chandi за доступною ціною.

Ми пропонуємо вигідні умови співробітництва.
Ставши нашим партнером, Ви отримаєте:

1. Прості умови співпраці за трьома напрямками: регіональний представникоптовий клієнтклієнт за системою дропшиппінг.

2. Продукцію високої якості з найкращої сировини і натуральних компонентів. Вся продукція легальна з повним пакетом дозвільних документів та сертифікатів якості.

3. Ціни від завода-виробника.

4. Індивідуальний підхід, допомога клієнтам та партнерам у різноманітних питаннях. Маркетингова та рекламна підтримка, постійне просування торгової марки.

5. Адаптивний період 3 місяці, що діє для нових партнерів. Під час якого відсутні ліміти для закупки продукції, таким чином Ви можете робити замовлення від однієї одиниці за оптовими цінами під замовлення Ваших клієнтів.

6. Швидке відвантаження продукції.

7. Доставку перевізниками: "Нова Пошта", "Інтайм", "Укрпошта", "Делівері". Є також наша кур'єрська доставка по м. Києву або самовивіз зі складу в м. Києві.

8. Співпраця з ПриватБанком, який надає зручні послуги «Гарантовані платежі», «Миттєва розстрочка» і «Бонус Полюс».

Для початку співпраці, необхідно звернутись до наших менеджерів будь-яким зручним для Вас способом та підписати типовий договір у 2 екземплярах, надіслати його нам.

При першому замовленні товару Вам буде надіслано підписаний другий екземпляр договору, копії сертифікатів, свідоцтв реєстрації  та інших необхідних для Вашої роботи документів.

Працювати з нами легко! Ми завжди готові до конструктивного діалогу і пропозицій!