З радістю повідомляємо, що у продажу з'явилися оновлені шампуні Chandi. Тепер з покращеним складом та в більш зручній пляшці з дозатором.

- Натуральний індійський шампунь "Хна", 200мл

- Натуральний індійський шампунь "Амла", 200мл

- Натуральний індійський шампунь "Жожоба і Розмарин", 200мл

- Натуральний індійський шампунь "Нім", 200мл

Далі

Знову в продажу Натуральне індійське мило ручної роботи ТМ Chandi.

  • "Нім" - природний антисептик, що знімає запалення. Рекомендоване для жирної та чутливої шкіри.
  • "Сандал" - пом'якшує та заспокоює шкіру. Має приємний східний аромат.
  • "Трав'яне" ідеально підійде для всіх типів шкіри. Має регенеруючий ефект.
  • "Тулсі" - м'яко очищує шкіру завдяки натуральному пілінгу.

Далі

Компанія Chandi – українська компанія, орієнтована на українського споживача, на його потреби та побажання. Наша косметична продукція виготовляється спеціально для України. Засоби, які ми пропонуємо, виготовляються за перевіреними віками індійськими рецептами, а їх основою є натуральні екстракти та олії. І понад усе, ми прагнемо поділитися з українками цими цілющими рецептурами.

Особливості виробництва косметики Chandi

Ми вважаємо, що найважливішим показником для косметики, в першу чергу, є якість продукції, а не дорога упаковка. Тому для упаковки косметики використовуємо матеріали, що є результатом вторинної переробки сировини — картон та крафт. 

Компанія Chandi з першого дня свого створення обрала стратегію «З турботою про природу». Картонні та крафтові упаковки є найбільш безпечними у виробництві та переробці. Тому продукція ТМ Chandi - це поєднання вікових східних секретів краси та сучасних європейських стандартів безпечного способу пакування.

Детальніше

Шановні партнери!

Ми завжди прислухаємось до Вашої думки та думки Ваших клієнтів!

Тому для Вас тепер є розділ, де ми спробуємо відповісти на питання, що Вас найбільше хвилюють. Склад та переваги косметики Chandi, особливості застосування, підбір відтінку фарби тощо.

Питання-Відповідь

Далі