CHANDI — бренд, якому варто довіряти, адже ми працюємо з найкращими заводами-виробниками та найкращими спеціалістами в своїх галузях, щоб забезпечити наших споживачів якісною продукцією та сервісом. Якість товару, його доступність та задоволення потреб клієнта — головні критерії, якими ми керуємось у своїй роботі.

І партнерів ми вибираємо з таких же міркувань, висуваючи до них жорсткі вимоги по якості, своєчасності виробництва та експорту товару. Тому і не дивно, що наш завод-виробник сертифікований по системі ISO 9001, яка гарантує забезпечення відповідності продукції усім міжнародним стандартам якості. Стандарт  ISO 9001 передбачає впровадження системи управління і перевірки якості продукції та послуг.

сертифікований по системі ISO 9001

Така сертифікація просто необхідна для успіху компанії, адже вона:

  • визнана в усьому світі, як ефективна система моніторингу якості товару та послуг
  • гарантує якість виготовленого товару, що підвищує конкурентоспроможність на ринку;
  • забезпечує прозорість та легкість управління діяльністю організації;
  • покращується система управління та підвищується ефективність роботи співробітників;
  • дає можливість розвитку міжнародного співробітництва.

Одним із чинників успішного функціонування системи управління якістю є моніторинг рівня задоволеності клієнта, таким чином, буде видно ефективність роботи даної системи.

Персонал, зайнятий у виробництві продукції, повинен мати належну освіту і кваліфікацію відповідно до виконуваної ним діяльності. Для виявлення відповідності робітника вимогам стандарту підприємства визначають його компетенцію.

Також для досягнення необхідного рівня виробництва продукції підприємство визначає, створює та підтримує інфраструктуру (виробничі приміщення, інженерно-технічні споруди, обладнання і т.п.).

Регулярна перевірка процесів роботи за показниками результативності дозволяє виявити недоліки у роботі та запобігти їх подальшому поширенню, що забезпечить успішне управління на всіх рівнях.

Таким чином, система управління якістю згідно ISO 9001 являється ефективною моделлю, завдяки якій компанія може стати однією з найсильніших у своїй галузі, але для цього обов'язковим є виконання вище перерахованих вимог.

А ми, дотримуючись цих вимог, можемо забезпечити Вас відмінною якістю наших послуг та продукції.